Urodziny dla dziecka w kręgielni

Urodziny dla dziecka w kręgielni

Zbliżają się urodziny twojego dziecka i zastanawiasz się, jaką niespodziankę przygotować dla swojego malucha? Doskonałym rozwiązaniem będzie zorganizowanie przyjęcia w kręgielni!

Zorganizowanie urodzin dla dzieci nie należy do najprostszych zadań. Maluchy podczas przyjęcia są znacznie bardziej wymagające od dorosłych. Nie można oczekiwać od nich, że usiądą przy stole, gdzie radośnie spędzą czas na rozmowie i delektowaniu się smakołykami. Zadaniem rodziców jest więc przygotowanie nie tylko napojów i przekąsek, tortu i świeczek, ale i szeregu różnorodnych zabaw i atrakcji, które sprawią, że dzieciaki będą się dobrze bawić.

Dlaczego urodziny dla dziecka w kręgielni?

Gra w kręgle to świetny sposób na urozmaicenie przyjęcia urodzinowego dla dzieciaków. Jest to przede wszystkim rywalizacja, która zwykle wiąże się z emocjami ? kto więcej kręgli zbije, ile punktów zdobędzie, kto wygra cały ranking. Można zorganizować turniej, przez co zabawa będzie jeszcze lepsza. A po zakończonej grze, można przejść do dalszych etapów urodzinowej zabawy.

Zanim jednak zdecydujemy się na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w okolicznej kręgielni, warto sprawdzić, czy:

  • posiada ona pomocnicze bandy
  • zapewnia obuwie zmienne w dziecięcych rozmiarach
  • zapewnia kule o różnym ciężarze, aby dzieci nie miały problemu z rzucaniem

Jak zorganizować urodziny dla dziecka w kręgielni?

Przede wszystkim należy odpowiednio wcześniej zarezerwować termin imprezy urodzinowej. Oczywiście im wcześniej, tym lepiej. Najlepiej zaraz po tym, gdy podejmiemy decyzję, że przyjęcie powinno odbyć się właśnie w kręgielni. Wcześniejsze ustalenie terminu pozwala zarezerwować dowolną ilość torów w dogodnym dniu i godzinie. Zwykle możliwe jest również zarezerwowanie pomocniczych band, czyli dodatkowego udogodnienia dla najmłodszych. Mandy zapobiegają ucieczce kuli, dzięki czemu dzieciaki będą mieć pewność, że rzucona kula na pewno doleci do kręgli.

Gra w kręgle nie powinna być jedyną atrakcją podczas imprezy urodzinowej. Warto zarezerwować również salę zabaw, w której zorganizowana zostanie dyskoteka z konkursami dla maluchów. Tutaj również będzie można złożyć życzenia solenizantowi, zdmuchnąć świeczki z urodzinowego tortu i miło spędzić czas w gronie przyjaciół. Sala powinna zostać odpowiednio ustrojona, aby podkreślić wyjątkowy charakter zabawy.