Imprezy firmowe

Niezapomniana impreza firmowa w kręgielni

Codzienna praca pełna obowiązków, spotkań, goniących terminów i stosu dokumentów do wypełnienia nie sprzyja budowaniu relacji pomiędzy pracownikami. A przecież nie tylko w dużych firmach czy korporacjach skuteczność działań zależy w dużej mierze od pracy zespołowej. Pracownicy nie zawsze mają szansę poznać się, zintegrować i nawiązać pozytywne relacje, mijając się wyłącznie na korytarzach czy wymieniając uprzejmości zza biurka. Właśnie z tego powodu pracodawcy powinni zadbać o to, by chociaż raz na jakiś czas oderwać się od codziennych obowiązków i spotkać się w zupełnie innych okolicznościach. Do tego właśnie służą imprezy firmowe, często określane jako integracyjne. Zgodnie ze swoją nazwą, mają na celu lepszą integrację pracowników danej firmy, co w przyszłości może przełożyć się na lepszą współpracę i sprawniejszą realizację zadań zespołowych.

Jeśli impreza firmowa w Gdańsku, to tylko w Kręgielni Soprano!

Kręgielnia Soprano to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej w Gdańsku, a także przyjęcie integracyjne lub luźne spotkanie z pracownikami. Jest to restauracja, pub i kręgielnia w jednym, dlatego można tutaj przygotować różne rodzaje atrakcji na każdy etap wieczoru. Goście mają szansę nie tylko dobrze zjeść, napić się różnorodnych trunków, ale również pograć w kręgle, co będzie doskonałym zwieńczeniem wieczoru, a jednocześnie wzbudzi w pracownikach ducha rywalizacji.

W Kręgielni Soprano można zorganizować niezapomniany turniej gry w kręgle z nagrodami i imprezą integracyjną dla pracowników, turnieje drużynowe, ligi pomiędzy różnymi firmami czy działami. Oprócz tego w restauracji Soprano organizowane są bankiety z cateringiem, konferencje firmowe i przyjęcia firmowe, takie jak np. bal karnawałowy. Dodatkowo można też przygotować ciekawe przyjęcie dla dzieci pracowników, np. z okazji Dnia Dziecka.

Doskonałym rozwiązaniem dla firm jest połączenie pakietu lub przyjęcia tematycznego z grą w kręgle. W ramach takiego niezapomnianego wieczoru zapewniony jest nie tylko tor do gry w kręgle (w tym puchary, medale lub dyplomy za udział w turnieju), ale również obsługa kelnerska, DJ lub/i konferansjer, karaoke, obsługa barmańska.